معرفی بهترین تفریحات کیش

جایروکوپتر جزیره کیش

یکی از تفریحات جزیره کیش که جدیدقیمت تور کیش بهار 97ا به مجموعه تفریحات کیش اضافه شده، جایروکوپتر است که تلفیقی از هواپیما و هلکوپتر می باشد که توسط خلبانی مجرب اماده استفاده برای مسافرین و گردشگران تور کیش خواهد بود. با جایروکوپتر تجربه ای متفاوت از پرواز برقیمت تور کیش تابستان 97 فراز خلیج فارس خواهید داشت. استفاده از این وسیله برای تمامی افراد و کوقیمت تور کیش اردیبهشت 97دکان بالای 7 سال آزاد می باشد.

گفتنی است که جایروکوپتر تنها در کلوب هوایی کیش موجود و موردقیمت تور کیش فروردین 97 استفاده است.

 

 

جایروکوپتر جزیره کیش

 

جایروکوپتر جزیره کیش

 


بادی مارینا کیش

در سواحل هتل مارینای کیش به تازگی پارک آبی احداث نموده اند که طبق استانداردهاقیمت تور کیش تابستان 97ی روز دنیا می باشد. بر روی سواحل زیبای خلیج فارس تشک هاقیمت تور کیش اردیبهشت 97ی بزرگ بادی قرار گرفته که هم اکنون فقط مختص آقایان می باشد و مسافرین عزیز تور کیش می توانند در قیمت تور کیش بهار 97کنار دوستان خود ساعت خوشی را سپری کنند در حالی که زیر پایشان ماهی های زیبا در حال شنا کردن هستند.

گردشگران و مسافران می توانند با مراجعه به هتل ماریناقیمت تور کیش فروردین 97 و پرداخت تنها 40 هزار تورمان برای یک ساعت تفریح و تایم خوشی را رقم بزنند.

 

 

بادی مارینا کیش

 

بادی مارینا کیش

 


پیست باگی کیش

یکی از تفریحات مفرقیمت تور کیش بهار 97ح جزیره کیش، پیست باگی است که قیمت تور کیش تابستان 97به طول 400 متر است که هرساله میزبان مسافرین عزیز تور کیش و باگی سواران می باشد. باگی سواران عزیز می توانند با راهنمایی مجرب و اموزش دیده حتی در سطح مسیر بیقیمت تور کیش اردیبهشت 97شتری تردد داشته باشند.

مسافرین عزیز تور کیش می توانند به همراه خانواده روقیمت تور کیش فروردین 97زه مهیج را برای خود و خانواده خود رقم بزنند.

 

 

پیست باگی کیش

 

پیست باگی کیش

 


تم پارک آبی کیش

یکی از جاذبه هقیمت تور کیش بهار 97ای گردشگری کیش پارک آبی تم پارک است که بزرگترین پارک آبی روباز کشور است. این پارک از لوازم خارجی و مردن روز دنیا خریداری شده و ساختقیمت تور کیش اردیبهشت 97ه شده است. این پارک در منطقه پرواز ممنوع ساخته شده است و یه هیچ وجه دیدی ندارد بنابراین ورود به این پارک برای خانقیمت تور کیش تابستان 97م ها نیز آزاد است و انها می توانند حمام آفتاب بگیرند. مسافرین عزیز تور کیش می توانند به همراه خانواده خود به این پارک ـمده و نهایت قیمت تور کیش فروردین 97 لذت را تجربه کنند.

 

 

 تم پارک آبی کیش

 

تم پارک آبی کیش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *