بازار های خرید مشهد

بازار حکیم مشهد

این بازار به عنوان اوتور مشهد تابستان 97لین و قدیمی ترین بازار روسها به شمار می رفته است. که یکی از بزرگترین مراکز خرید مشهد نیز می باشد. این بازار مشتور لحظه آخری مشهدتمل بر 4 طبقه و 120 واحد تجاری است که در آن انواع مختلفی اجناس از قبیل: انواع پوشاک، اسباب بازی، لوازم آرایشی و بهداشتتور مشهد بهار 97ی و نقره جات، لوازم خانگی و کیف و کفش و غیره عرضه می شود.
این مجموعه در خیابان امام خمینی واقع می باشد و زائران تور مشهد می توانند جهت خرید و بازدید به این مکان مراجعه نمایند.

 

 

بازار حکیم مشهد

 

بازار حکیم مشهد

 


بازار الغدیر مشهد

 یکی دیگر از بازار هاتور مشهد تابستان 97ی خرید مشهد، بازار الغدیر است که اجناس آن بسیار قیمت مناسبی دارند. این بازار در میدان شهدا مشهد واقع می باشد که در نزدیکی بازار مرکزی نیز هست. مسافرین و زائرین عزیز تور مشهد می توانند اجناس خود را با بهترین کیفیت و قیمت خریداریتور مشهد بهار 97 نمایند.

این مرکز تجاری از تنوع بسیاری برخوردار است که مسافرینتور لحظه آخری مشهد می توانند از کیفیت و قیمت مطمئن باشند.

 

بازار الغدیر مشهد

 

بازار الغدیر مشهد

 


مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد

یکی از بهترین مراکز خرید مشهد تور مشهد تابستان 97که بسیار طرفدار دارد، مرکز خرید ویلاژ توریست می باشد که در 4 طبقه و بیش از 250 فروشگاه با بهترین اجناس آماده خدمت می باشند. این مرکز خرید با دارا بودن معماری متفاوت و خاص و همچنتور مشهد بهار 97ین آبنمایی که در طبقه 1- قرار گرفته که در تمامی طبقات قابل مشاهده می باشد، در مشهد جز اولین مراکز خرید مورد انتخاب مسافرین تور مشهد قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی های این مجتمع وجود کافی شاپ، شهرتور لحظه آخری مشهدبازی، بیلیارد، بولینگ و پارکینگ می باشد. گردشگران عزیز می توانند در کنار خرید وسایل مورد نظر خود به تفریح نیز بپردازند.

 

 

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد

 

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *